İLÇELER

ADİL ÇELİK’TEN BALYA ÇIKARTMASI

Balıkesir Milletvekili Adil Çelik’ten Balya ilçesine çıkartma. Son yerel seçimde Balya ilçesi Cumhur ittifakı bünyesinden Chp’ye geçince Ak parti ve Mhp yani Cumhur ittifakı Balya ilçesinde yoğun mesaiye başladı. BALYALILARIN..

ADİL ÇELİK’TEN BALYA ÇIKARTMASI

Balıkesir Milletvekili Adil Çelik’ten Balya ilçesine çıkartma. Son yerel seçimde Balya ilçesi Cumhur ittifakı bünyesinden Chp’ye geçince Ak parti ve Mhp yani Cumhur ittifakı Balya ilçesinde yoğun mesaiye başladı.

BALYALILARIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

Balya programına ağırlık veren Ak Parti yetkilileri bu hafta milletvekili düzeyinde Balyalılarla buluştu. Milletvekili Adil Çelik beraberinde Ak Parti il yönetim kurulu üyeleri Cüneyit Kaba’nın yanı sıra Ak parti İlçe teşkilatı üyeleri Yusuf Eraslan ve Naim Bastoncı yer aldı. Balya halkının sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Adil çelik yapılacak ve yapılması muhtemel projeler hakkında Balya halkıyla sohbet etti. Hem Balya kırsalında hem de şehir merkezinde temaslarda bulunan Ak parti Milletvekili Adil Çelik’in diğer ilçelere de ziyarette bulunacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL