reklam
Video Galeri

AHMET NAMLI’DAN ‘KABAKDERE’ ANALİZİ

Kamuoyunda Kabakdere Çetesi tarafından  Büyükşehir Belediye başkanı Yücel Yılmaz’ın hedef alındığı iddiaları üzerine Balıkesir’de yayın yapan bir Postam gazetesi çarpıcı bir analiz yayınladı. Balıkesir Postam Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Ahmet..

Kamuoyunda Kabakdere Çetesi tarafından  Büyükşehir Belediye başkanı Yücel Yılmaz’ın hedef alındığı iddiaları üzerine Balıkesir’de yayın yapan bir Postam gazetesi çarpıcı bir analiz yayınladı. Balıkesir Postam Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Ahmet Namlı en büyük tartışma konusu olan Küçüksan karşısındaki 18.02 olarak bilinen bölge hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Kabakdere çetesi ve  Avlu Balıkesir konularına da değinen Gazeteci Ahmet Namlı “Kabakdere’deki araziler için zamanında eski belediye başkanlarını çok uyardık.”dedi. Postam Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Ahmet Namlı’nın çarpıcı Kabakdere, 18.02 İmar bölgesi ve Avlu Yaşam Merkezi hakkındaki analizini izleyebilirsiniz. Ahmet Namlı’nın Balıkesir Postam TV’deki analizlerine önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL