İLÇELER

ALTIEYLÜL KÖŞE BUCAK DEZENFEKTE EDİLİYOR

Salgının hızla devam ettiği Altıeylül’de karantinaya alınan kırsal mahallelerde temizlik çalışmaları sürüyor ve maske-mesafe-tedbir kuralları hatırlatılıyor. Koronavirüs salgını tahmin edildiği gibi havaların soğumasıyla iyice artmış durumda. Balıkesir’de ,Tüm Türkiye’de ve..

Salgının hızla devam ettiği Altıeylül’de karantinaya alınan kırsal mahallelerde temizlik çalışmaları sürüyor ve maske-mesafe-tedbir kuralları hatırlatılıyor.

Koronavirüs salgını tahmin edildiği gibi havaların soğumasıyla iyice artmış durumda.

Balıkesir’de ,Tüm Türkiye’de ve hatta tüm dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Yetkililer tarafından sürekli maske mesafe ve temizlik uyarıları yapılıyor ancak bu uyarılara tam olarak uyulmadığı için Covid-19 virüsü Balıkesir’de de hızla yayılıyor.Balıkesir Altıeylül kırsalında temizlik işleri ekipleri hızla çalışıyor. Bir çok kırsal mahalle çok sayıda vaka ve temaslı olmasından dolayı karantinaya alındı. Altıeylül Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri karantinaya alınan mahallelerde dezenfekte çalışmaları yapılıyor. Köylüköy, Kabaklı, Aslıhantepecik, Yakupköy, Büyükbostancı ve Pamukçu mahallerinde ortak kullanım alanları dezenfekte ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL