ASAYİŞ

BALIKESİR ALKOL DENETİMİNDE 31 BİN LİRA CEZA

Balıkesir İl Jandarma Trafik Timleri trafik güvenliği için denetim gerçekleştirdi.Denetimler sonucunda 61 araca 31 bin 85 lira idari para cezası uyguladı. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri tarafından, trafik..

BALIKESİR ALKOL DENETİMİNDE 31 BİN LİRA CEZA

Balıkesir İl Jandarma Trafik Timleri trafik güvenliği için denetim gerçekleştirdi.Denetimler sonucunda 61 araca 31 bin 85 lira idari para cezası uyguladı.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri tarafından, trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak, sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, alkol ve uyuşturucu madde etkisinde araç kullanımından kaynaklı trafik kazalarını önlemek ve kaza sonucunda meydana gelen can ve mal kayıplarını en aza indirmek maksadıyla; ülke genelinde 24-25 Ekim 2020 tarihleri arasında “Alkol Denetimi-2” gerçekleştirildi.

Alkol denetimi sonucunda, (1.122) araç kontrol edildi, (61) araca (31.085) TL idari para cezası uygulandı, (14) araç trafikten men edildi, (8) sürücü belgesi geçici olarak alındı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL