ASAYİŞ

BALIKESİR RADAR HIZ KONTROLÜNDE 20 BİN LİRA CEZA!

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri özellikle haftasonu kaynaklanan kazalardan dolayı denetimleri sıkılaştırdı. Hafta sonları artan trafik hareketliliğinden kaynaklı kazaların ve bu kazalardan kaynaklı ölü ve yaralı sayılarının azaltılması,..

BALIKESİR RADAR HIZ KONTROLÜNDE 20 BİN LİRA CEZA!

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri özellikle haftasonu kaynaklanan kazalardan dolayı denetimleri sıkılaştırdı.

Hafta sonları artan trafik hareketliliğinden kaynaklı kazaların ve bu kazalardan kaynaklı ölü ve yaralı sayılarının azaltılması, yol kullanıcıları dinlenme süreleri, hız limitleri, emniyet kemeri kullanımı, sürüş esnasında cep telefonlarının kullanılmaması ve sorumluluk bölgemizde sıkça tekrarlanan diğer kural ihlallerine yönelik bilgilendirme amacıyla; ülke genelinde 25-26-27 Eylül 2020 tarihleri arasında “Bölgesel Özel Denetim-15” faaliyeti gerçekleştirildi.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri’nin yaptığı denetim ve kontrollerde ,  Radarla hız kontrolü denetimi sonucunda, 816 araç kontrol edildi, 56 araca 19.716 TL idari para cezası kesildi, ve 13 araç trafikten men edildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL