30 Temmuz 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
reklam
ÜNİVERSİTE

Balıkesir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kuruldu

Balıkesir Üniversitesi bünyesinde Cumhurbaşkanı kararı ile Hukuk Fakültesi kuruldu.Hukuk Fakültesiyle birlikte Baün bünyesinde ki fakülte sayısı 13’e yükseldi. Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) bünyesinde Hukuk Fakültesi kurulmasıyla ilgili Cumhurbaşkanı kararı, 23.10.2020 tarihli..

Balıkesir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kuruldu

Balıkesir Üniversitesi bünyesinde Cumhurbaşkanı kararı ile Hukuk Fakültesi kuruldu.Hukuk Fakültesiyle birlikte Baün bünyesinde ki fakülte sayısı 13’e yükseldi.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) bünyesinde Hukuk Fakültesi kurulmasıyla ilgili Cumhurbaşkanı kararı, 23.10.2020 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Cumhurbaşkanı kararı uyarınca Balıkesir Üniversitesi bünyesinde Hukuk Fakültesi kuruldu. Böylelikle BAÜN bünyesinde fakülte sayısı 12’den 13’e yükseldi. Üniversite, yeni akademik yapılanmasında eğitim-öğretim faaliyetlerini; 13 fakülte, 4 enstitü, 3 yüksekokul ve 12 meslek yüksekokulu ile sürdürmeye devam edecek.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, üniversitede her alanda gelişim ve değer üretimi hedefiyle çalışmaların sürdürüldüğünü ifade ederken, yeni kurulan Hukuk Fakültesinin üniversite ve Balıkesir için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL