GÜNDEM

BALIKESİR’DE İŞ YERLERİNE KORONA CEZASI

Balıkesir’de koronavirüsle mücadele kapsamında Kontrollü Sosyal Hayat kurallarına uymayan kişi ve işletmelere ceza uygulanmaya devam ediyor. Vali Hasan Şıldak sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; Koronavirüs Pandemisi dolayısıyla 1 Haziran’dan itibaren..

BALIKESİR’DE İŞ YERLERİNE KORONA CEZASI

Balıkesir’de koronavirüsle mücadele kapsamında Kontrollü Sosyal Hayat kurallarına uymayan kişi ve işletmelere ceza uygulanmaya devam ediyor.

Vali Hasan Şıldak sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; Koronavirüs Pandemisi dolayısıyla 1 Haziran’dan itibaren uygulamaya konulan Kontrollü Sosyal Hayat çerçevesinde uyulması  gereken kuralların sürekli olarak hatırlatılmasına ve İl Salgın Denetim Merkezince de takibinin yapılmasına rağmen yapılan Covid-19 Denetimlerinin 09.09.2020-20.09.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen denetimlerinde 3.606 kişiye ve 169 iş yerine toplam 3.603.065,00 TL idari para cezası uygulandığını belirtti. Vali Şıldak bir süredir tedbirleri ihlal edenlere yönelik ceza  uygulamalarına ağırlık verdiklerini ifade ederek bu konuda işyerleri ve vatandaşları uyarmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL