YAŞAM

EDREMİT’TE ÇOCUKLARDA BAYRAM SEVİNCİ

Edremit Kent Konseyi bayram öncesi çocukları sevindirdi. Edremit ilçesinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ayakkabı dağıtıldı. Edremit Kent Konseyi pandemi öncesinde başladıkları çalışmayla ihtiyaç sahibi aileleri tespit edip bayram..

EDREMİT’TE ÇOCUKLARDA BAYRAM SEVİNCİ

Edremit Kent Konseyi bayram öncesi çocukları sevindirdi. Edremit ilçesinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ayakkabı dağıtıldı.

Edremit Kent Konseyi pandemi öncesinde başladıkları çalışmayla ihtiyaç sahibi aileleri tespit edip bayram öncesi yardıma başladı. İbrahimce, Darsofa, Gazicelal Mahalleleri, Altınoluk Sosyal Konutlar ve Küçükkuyu Sevgi Evleri’ndeki çocuklara toplam 250 çift ayakkabı dağıtan Edremit Kent Konseyi, çalışmalarına devam edeceklerini ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşacaklarını belirtti. Edremit Kent Konseyi Başkanı Özlem Aytekin, “Edremit’te bu çalışmalara devam edip ihtiyaç sahibi çocuklarımıza destek olmaya devam edeceğiz. FLO Ayakkabı’ya da bize destek oldukları ve toplum için yaptıkları bu değerli katkıları için sonsuz teşekkür ediyorum. Aracı olan çok değerli dostlarıma şahsım ve Kent Konseyi Yürütme Kurulumuz adına ve memleketimiz Edremit adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL