reklam
YAZARLAR

HUZURLU GÜNLER DOSTLAR

Geçtiğimiz haftalarda 23 Nisan coşkusunu evlerimizde çocuklarımızla birlikte, olabileceği kadar  güzel kutlamaya çalıştık,  onları mutlu edebilmek için minik kahramanlarımızın   şiir ve şarkı videolarını derleyip güzel bir video  paylaşımı yaptım  ve..

HUZURLU GÜNLER DOSTLAR

Geçtiğimiz haftalarda 23 Nisan coşkusunu evlerimizde çocuklarımızla birlikte, olabileceği kadar  güzel kutlamaya çalıştık,  onları mutlu edebilmek için minik kahramanlarımızın   şiir ve şarkı videolarını derleyip güzel bir video  paylaşımı yaptım  ve bundan çocukların  hoşnutluğu bana huzur verdi.Hayatta bir amaca sahip olmak ve çaba göstermek çok önemli bir unsur. Çocukları hayatın zorluklarına karşı farkındalık yaratarak onlara ışık olmaya çabalamalıyız.      Farklı bir süreçten geçerken olayları ve yaşantıları süzüp aralarından değer yargılarımızı irdeleyip benliğimize, ruhumuzun hissettiği ‘ben’ e  özümüze ulaşmaya çabalayalım . Ben bu şekilde değerlendiriyorum süreci, kattığı hisler bana o denli heyecan uyandırıyor ki anlatamam, yaşamanızı isterim. Sanat ben olduğumu,  benliğimi anlamama yol gösteren bir ışık oluyor adeta.

Ben sanatı aşılamak isteyen sessiz bir rüzgarım sokaklarda, evinizde, oturduğunuz koltukta kulağınıza  fısıldayan bir kırlangıcım. Kanadımda ki gökkuşağını sizinle paylaşmak isteyen  bir kırlangıç. Renklerin dansıyla  her canlının huzur bulmasını isteyen  sanata aşık…Gelin birlikte dans edelim sanatla.       Sevdiklerinizle birlikte geçirilen zaman çok değerlidir , en güzel anahtardır sevgi aşk, duyulan  en güzel duygudur. Bu bir insana da olabilir bir kavrama yada bir varlığa yönelikte. İçinizde ki sevgiyi öldürmeden yaşarken anlam katıl şu kısa hayata.     Çocuklarımıza sanatın ışığıyla yol gösterici bir enerji vermek gerekiyor,  öz güveni kazanmalarını sağlamalıyız merhametli ve saygılı bireyler olmaları için emek vermeliyiz ki gelecek umutla ve yaşamla dolsun.

Çocuklara yönelik sanat etkinlikleri düzenlemeyi planladığım  Balıkesir ilinde, umarım hastalıklar geçtikten sonra siz değerli halkımızında katılımıyla gerçekleştirmiş oluruz..  Bilgi ve sorularınız için bana instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz..

İlginizi çekebileceğini düşündüğüm ”Diyarbakır da ki gizemli tapınak MİTHRAS’ı ”  araştırabilirsiniz.  -Kitap önerim her yaşın okuması gereken aynı Küçük Prens gibi  sevdiğim Michael Ende kaleminden MOMO okumanızı öneririm.

Sağlıcakla ve sanatla kalınız hoşça kalınız efendim….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL