reklam
YAŞAM

KARESİ NİKAH SALONUNDA YENİ DÖNEM

KARESİ BELEDİYESİ, NİKAH SALONU’NU DEZENFEKTE EDİLDİ Karesi Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan “Nikah Merasimlerinde Uygulanacak Tedbirler” genelgesi doğrultusunda Karesi AVM’de bulunan Karesi Toplantı ve Nikah Salonu’nda gerekli tüm tedbirleri aldı…

KARESİ NİKAH SALONUNDA YENİ DÖNEM

KARESİ BELEDİYESİ, NİKAH SALONU’NU DEZENFEKTE EDİLDİ

Karesi Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan “Nikah Merasimlerinde Uygulanacak Tedbirler” genelgesi doğrultusunda Karesi AVM’de bulunan Karesi Toplantı ve Nikah Salonu’nda gerekli tüm tedbirleri aldı.

Karesi Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarıyla koronavirüs ile mücadelede girdiğimiz “Kontrollü Sosyal Hayat” döneminde gerçekleşecek nikah merasimleri nedeniyle Karesi Toplantı ve Nikah Salonu’nu ‘yeni normal’e hazır hale getirdi.

TÜM HAZIRLIKLAR TAMAM

Nikah merasimlerinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığı Karesi Toplantı ve Nikah Salonu’nda girişte ateş ölçümü yapılacak, ateşi yüksek ölçülen misafirler sağlık kuruluşlarına yönlendirilecek. Salona girişten çıkışa kadar maskesiz dolaşmanın yasaklandığı Nikah Salonu’nun çeşitli noktalarına ayak basmalı dezenfektan üniteleri konularak misafirlerin sağlığı için maksimum hassasiyet gösterildi. Takı merasiminin yapılması durumunda Belediye tarafından konulacak takı sandığıyla takılar, sosyal mesafe kuralı gözetilerek takı sandığına atılacak. Gerçekleşecek nikah törenlerinde toplu fotoğraf çekimlerine izin verilmeyecek ve karşılama, uğurlama ile takı merasimlerinde tokalaşma gerçekleşmeyecek. Nikah merasimlerinin bu hassas süreçte mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasının sağlanacak ve bir nikah merasimi bitmeden sıradaki nikah merasimi için salona gelen misafirler içeriye alınmayacaklar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL