reklam
Genel

NORMALLEŞME SÜRECİNE HAZIRLANILDI

ALTIEYLÜL YENİ NORMAL İÇİN HAZIR Koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok işyeri geçici süre ile kapanmış, sosyal faaliyetlere ara verilmişti. 1 Haziran 2020 itibari ile ülke genelinde kontrollü olarak hayata dönüş anlamına..

NORMALLEŞME SÜRECİNE HAZIRLANILDI

ALTIEYLÜL YENİ NORMAL İÇİN HAZIR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok işyeri geçici süre ile kapanmış, sosyal faaliyetlere ara verilmişti. 1 Haziran 2020 itibari ile ülke genelinde kontrollü olarak hayata dönüş anlamına gelen Yeni Normal’e geçiş yapıldı.

Altıeylül Belediyesi sağlık işleri ekipleri yeni düzenleme ile 1 Haziran itibariyle faaliyete geçen, kırsal ve merkez mahallelerde tüm işyerlerinde dezenfekte çalışmalarına başladı. Esnaflara Başkan Hasan Avcı’nın selamıyla hayırlı işler dileyen Sağlık İşleri ekiplerince  içerisinde el dezenfektanı, maske, kolonya vs. bulunan hediyeler takdim edildi.  İşyerleri dezenfektesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf kendilerine verdiği destek ve duyarlılıklarından dolayı Altıeylül Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sağlık işleri ekipleri ilçe genelinde; 596 kahvehane, 95 pastahane ve unlu mamuller, 91 kafeterya, 62 lokanta, 20 spor salonu, 5 çay bahçesi ve 3 restaurant  olmak üzere 872 iş yerinde dezenfekte çalışması yapacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL