GÜNDEM

Tedbirlere Fedakârlıkla Tam Uyulmalı!

Tüm Ülkede olduğu gibi İlimizde de son haftalarda tırmanışta olan Covid-19 pandemisinin pozitif vaka sayısında yaşanan yükseliş ile ilgili Vali Hasan Şıldak haftanın son mesai gününde yine vatandaşları tedbirlere tam..

Tedbirlere Fedakârlıkla Tam Uyulmalı!

Tüm Ülkede olduğu gibi İlimizde de son haftalarda tırmanışta olan Covid-19 pandemisinin pozitif vaka sayısında yaşanan yükseliş ile ilgili Vali Hasan Şıldak haftanın son mesai gününde yine vatandaşları tedbirlere tam olarak uymaya davet etti.

Salgının en başından itibaren özveri ile çalışan kurum ve personellere fedakârlıkları için her fırsatta teşekkür eden Vali Şıldak koronavirüsü durdurmak için her bir vatandaşın desteğine şimdi çok daha fazla ihtiyaç olduğunun altını çizdi. Bu ifade, vatandaşlarımızın duyarlılığı olmadan virüsün durdurulamayacağı anlamına geliyor.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı uyarı ve telkinleri sıklaştıran Vali Şıldak her zaman dile getirdiği tedbirlere samimi olarak uyulması gerektiğinin yanı sıra, Balıkesirlilerin fedakârlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç olduğunu belirtti.

Maske kullanımının yanında kalabalık ortamlardan da uzak durulmasının gerektiğini vurgulayan Vali Şıldak paylaşımında;

“Koronavirüsü durdurmak için kurumlarımız, personelimiz özveriyle çalışıyor.
Şimdi her birinizin desteğine, fedakarlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç var!
Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın,
Ziyaret yapmayın,
Kalabalıktan uzak durun!
Lütfen tedbirleri tam uygulayın!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL