SAĞLIK

Üniversite Acil Servisi Basamak Atladı

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi, her alanda gelişimini sürdürüyor. Denetimlerden başarıyla geçen Üniversite Hastanesi Acil Servisi gerçekleştirdiği gelişimle 3.basamak seviyelendirilmeyi elde etti. Balıkesir Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. İlter KUŞ: “Üniversite Hastanemiz Balıkesir..

Üniversite Acil Servisi Basamak Atladı

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi, her alanda gelişimini sürdürüyor. Denetimlerden başarıyla geçen Üniversite Hastanesi Acil Servisi gerçekleştirdiği gelişimle 3.basamak seviyelendirilmeyi elde etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. İlter KUŞ: “Üniversite Hastanemiz Balıkesir ve çevresi için her branşta nitelikli sağlık hizmetlerini sunmaya devam edecektir.” dedi.

Kurulduğu günden bu yana Balıkesir ve çevresine nitelikli sağlık hizmeti sunan Balıkesir Üniversitesi Hastanesi, her alanda gelişimini sürdürüyor. Üniversite hastanesinde 2019 yılı Şubat ayında açılan Acil Servis, kısa sürede gerçekleştirdiği gelişimle 3. Basamak seviyelendirmesini elde etti. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğüne 2020 yılı Şubat ayında yapılan 3. Basamak seviyelendirilme başvurusu, Haziran ayında gerçekleştirilen denetim incelemelerin ardından tamamlandı. Başarıyla tamamlanan sürecin ardından Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi, Balıkesir İl Sağlık Müdürü kararı ve Balıkesir Valiliği oluru ile üst düzey acil servisleri niteleyen 3. Basamak olarak seviyelendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL