reklam
SİYASET

UYGUR’DAN BİGADİÇ’E ALTGEÇİT MÜJDESİ

UYGUR “ULAŞIMDA YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ” AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Katip Üyesi Av. Belgin Uygur Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na 24 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdiği ziyarette bölgenin..

UYGUR’DAN BİGADİÇ’E ALTGEÇİT MÜJDESİ

UYGUR “ULAŞIMDA YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Katip Üyesi Av. Belgin Uygur Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na 24 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdiği ziyarette bölgenin ulaşım yatırımlarını görüştü. Mv. Uygur bir süredir takip ettiği Balıkesir-Bigadiç yolu üzerinde ulaşımı kolaylaştıracak olan Alt geçit projesinin onaylandığının müjdesini verdi.

Mv. Uygur “Balıkesir-Bigadiç yolu üzerinde ilçemizin girişinde bulunan kavşağın Sındırgı yolu ayrımının kestiği mevkiide, bir altgeçit yapılması hususunda ihtiyaç olduğunu Sayın Genel Müdürümüze ilettim. Bu bölge Millet Bahçesi’nin, Sosyal Tesis Alanlarının, Turizm Alanlarının, mesire yerlerinin yapımının devam ettiği bölgemizdir. Dolayısıyla vatandaşlarımızın bu alanlara kolaylıkla ulaşmasını sağlayacak bir bağlantıya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda projeler devam ederken Alt Geçitin de karayollarımız tarafından yapılması konusunda talebimizi Sayın Genel Müdürümüz ile görüştük. Bu görüşmenin neticesinde ivedi bir biçimde, Bursa Karayolları Bölge Müdürümüz Ömer Güzel tarafından bölgede gerekli incelemeler yapılmıştır. Görüşmelerimiz ve incelemeler neticesinde Alt Geçitin yapılması hususunda çalışmalara başlanacağının müjdesini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Yapımına en kısa sürede başlanacak olan ve hemşehrilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak olan Alt Geçitimiz hayırlı uğurlu olsun. Balıkesirimiz için her alanda olduğu gibi ulaşımda da yapılacak yatırımlar konusunda gayretlerimizi sürdürüyoruz. Karayolları Genel Müdürümüz Sayın Uraloğlu’na desteği ve ilgisi için teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL